Reklama

Reklama

Hejnova i drużyna tenisistów najlepsi w 2013 roku w Czechach

Zuzanna Hejnova, mistrzyni świata w biegu na 400 m przez płotki, została wybrana przez dziennikarzy najlepszym sportowcem Czech w 2013 roku. Wśród drużyn laureatem plebiscytu zostali tenisiści, którzy sięgnęli po Puchar Davisa.

Hejnova w głosowaniu otrzymała 1898 punktów i zdecydowanie wyprzedziła oszczepnika Vitezslava Vesely'ego - 1305 oraz tenisistę Tomasa Berdycha - 1165.

W czołowej "10" znaleźli się też: wioślarz Ondrej Synek, biathlonistka Gabriela Soukalova, kolarz Roman Kreuziger, kajakarz górski Vavrinec Hradilek, hokeista Jaromir Jagr, panczenistka Martina Sablikova i piłkarz Petr Cech.

Drużynę tenisistów, która zdobyła Puchar Davisa, tworzyli Berdych, Jan Hajek, Lukas Rosol i Radek Stepanek. Za nią w głosowaniu uplasowali się piłkarze Viktorii Pilzno i mieszana sztafeta biathlonowa.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama