Reklama

Reklama

Dwukrotna mistrzyni olimpijska biegaczka McLaughlin musi poczekać na podróż poślubną

Dwukrotna mistrzyni olimpijska z Tokio amerykańska biegaczka Sydney McLaughlin, która poślubiła właśnie Andre Levrona, byłego gracza ligi NFL, na miodowy miesiąc i podróż poślubna będzie musiała poczekać kilka miesięcy - do zakończenia sezonu lekkoatletycznego.

Lekkoatletka, która na igrzyskach w Tokio w wieku niespełna 22 lat wywalczyła dwa złote krążki - najpierw na 400 metrów przez płotki, poprawiając czasem 51,46 własny rekord świata, a następnie w sztafecie 4x400m, chce skupić się przede wszystkim na przygotowaniach do lipcowych lekkoatletycznych mistrzostw globu w amerykańskim Eugene.

Jak poinformował magazyn "People" para miesiąc miodowy i podróż poślubną zaplanowała na wrzesień bądź październik.

Mistrzyni olimpijska przyjęła nazwisko męża (poinformowała o tym na swoim profilu w mediach społecznościowych), który poprosił ją o rękę w sierpniu, tuż po igrzyskach w Tokio.

Reklama

Utalentowana sprinterka ma także na koncie dwa medale MŚ w Dausze (2019) - złoto w sztafecie oraz srebro na 400 m przez płotki.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama