Reklama

Reklama

Copernicus Cup. Ewa Swoboda na trzecim miejscu, najlepszy tegoroczny wynik na świecie wyrównany

Ewa Swoboda ukończyła na trzecim miejscu finał biegu na 60 metrów podczas mityngu Copernicus Cup. Polska uzyskała czas 7.16. Wygrała Javianne Oliver uzyskując 7.08.

Ewa Swoboda rozkręca się z każdym kolejnym biegiem. Start w Toruniu był jej drugim tegorocznym występem, po starcie przed kilkoma dniami podczas Orlen Cup w Łodzi.

I nasza najlepsza sprinterka już zaliczyła progres. W finale w Toruniu miała świetną reakcję startową i dobiegła do mety na trzecim miejscu. Wynik 7.16 to w tej chwili trzeci czas w Europie w tym roku.

Amerykanka Oliver też nie ukrywała wielkiej radości, bo rezultatem 7.08 wyrównała najlepszy w tym roku czas na świecie.

Szóste miejsce zajęła Magdalena Stefanowicz (7.40), siódma była Alicja Struzik (7.40), a ósma Klaudia Adamek (7.42).

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy