Reklama

Reklama

Caster Semenya w roli matki. Para została rodzicami?

W lekkoatletycznym świecie mówi się, że najprawdopodobniej utytułowana biegaczka wkrótce zostanie mamą lub już nią jest. W jej publikacjach nie brakuje zdjęć związanych z oczekiwaniami na narodziny dziecka. Niedawno żona Caster Semenyi pochwaliła się zresztą ciążowym brzuszkiem.

Wokół Caster Semenyi od kilku lat pojawia się wiele kontrowersyjnych tematów, które stają się przedmiotem gorącej dyskusji. Dominatorce w biegu na 800 metrów przedstawiono nakaz rozpoczęcia kuracji poprzez przyjmowanie leków na obniżenie testosteronu, jeśli ma zamiar ścigać się z rywalkami.

Reklama

Semenya niedawno przyznała, że jej celem nadal pozostają igrzyska olimpijskie i żadne orzeczenia nie stanowią o jej formie. Biegaczka nadal trenuje z myślą o najważniejszej sportowej imprezie, która ma się odbyć w przyszłym roku. W rozmowie z mediami dodała, że chce wszystkich zaskoczyć.

Teraz fani lekkoatletyki odkryli kolejną informację o Semenyi. Wszystko wskazuje bowiem na to, że biegaczka spodziewa się dziecka lub już została mamą.

29-latka od 2015 roku pozostaje w związku małżeńskim ze starszą od siebie o kilka lat kobietą, z którą wcześniej się przyjaźniła. Violet Raseboya kilka dni temu opublikowała na Instagramie zdjęcie z sesji ciążowej. Kobieta trzyma się za duży już ciążowy brzuszek.

Dowiedz się więcej na temat: Caster Semenya | lekkoatletyka | macierzyństwo

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama