Reklama

Reklama

Caster Semenya w roli matki. Para została rodzicami?

W lekkoatletycznym świecie mówi się, że najprawdopodobniej utytułowana biegaczka wkrótce zostanie mamą lub już nią jest. W jej publikacjach nie brakuje zdjęć związanych z oczekiwaniami na narodziny dziecka. Niedawno żona Caster Semenyi pochwaliła się zresztą ciążowym brzuszkiem.

Wokół Caster Semenyi od kilku lat pojawia się wiele kontrowersyjnych tematów, które stają się przedmiotem gorącej dyskusji. Dominatorce w biegu na 800 metrów przedstawiono nakaz rozpoczęcia kuracji poprzez przyjmowanie leków na obniżenie testosteronu, jeśli ma zamiar ścigać się z rywalkami.

Semenya niedawno przyznała, że jej celem nadal pozostają igrzyska olimpijskie i żadne orzeczenia nie stanowią o jej formie. Biegaczka nadal trenuje z myślą o najważniejszej sportowej imprezie, która ma się odbyć w przyszłym roku. W rozmowie z mediami dodała, że chce wszystkich zaskoczyć.

Reklama

Teraz fani lekkoatletyki odkryli kolejną informację o Semenyi. Wszystko wskazuje bowiem na to, że biegaczka spodziewa się dziecka lub już została mamą.

29-latka od 2015 roku pozostaje w związku małżeńskim ze starszą od siebie o kilka lat kobietą, z którą wcześniej się przyjaźniła. Violet Raseboya kilka dni temu opublikowała na Instagramie zdjęcie z sesji ciążowej. Kobieta trzyma się za duży już ciążowy brzuszek.

"Bezwarunkowa miłość" - napisała Raseboya, aby we wtorek dodać jeszcze jedną fotografię. Tym razem są to małe buciki z opisem, że "podarowanie dziewczynie odpowiednich butów, pomoże jej podbić świat".

Na profilu Semenyi również pojawiają się akcenty związane z posiadaniem małego dziecka. Głównie są to małe dziecięce buty. Lekkoatletka pochwaliła się jeszcze wspólną fotografią ze swoją żoną, która rozwiewa wątpliwości fanów, że para już wkrótce może powitać na świecie potomka.

Z drugiej strony w mediach społecznościowych mistrzyni olimpijskiej wciąż pojawiają się materiały filmowe z małą dziewczynką. Wspólna zabawa i stawianie pierwszych kroków są głównymi wątkami krótkich relacji filmowych.

W zagranicznych mediach również pojawiają się plotki o nowej roli biegaczki. "Daily Sun" stawia na wersję, że para już cieszy się macierzyństwem.

AB 

#POMAGAMINTERIA

1 czerwca reprezentantka Polski w kolarstwie górskim Rita Malinkiewicz i jej koleżanka Katarzyna Konwa jechały na trening w ramach autorskiego projektu Rity dla pasjonatów kolarstwa #RittRide for all. Z niewyjaśnionych przyczyn w Wilkowicach koło Bielska-Białej wjechał w nie samochód jadący z naprzeciwka. Kasia przeszła wiele operacji, w tym zabieg zespolenia połamanego kręgosłupa i połamanej twarzoczaszki oraz częściową rekonstrukcję nosa i języka. Rita nadal pozostaje w śpiączce farmakologicznej, a jej obecny stan zdrowia jest bardzo ciężki. Potrzeba pieniędzy na ich leczenie i rehabilitację - dołącz do zbiórki. Sprawdź szczegóły >>>

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama