Reklama

Reklama

Anita Włodarczyk doczekała się swojej własnej lalki Barbie

Polska młociarka pochwaliła się unikatową lalką Barbie, która jest jej własną podobizną. Anita Włodarczyk dodała, że jest to pierwsza na świecie lalką rzucająca młotem.

Złota medalistka olimpijska tym razem doczekała się niezwykle oryginalnego wyróżnienia. Anita Włodarczyk pochwaliła się w sieci lalką Barbie, która została stworzona na jej podobieństwo.

Lalka faktycznie w dłoni trzyma młot i przyodziana jest w strój reprezentacji Polski. Na szyi nie zabrakło medalu, który odnosi się do wielu sukcesów na koncie Włodarczyk.

"Dzisiaj cieszę się jak dziecko. Wiele wyróżnień, nagród w mojej karierze otrzymałam. Każde z nich było dla mnie bardzo motywujące do osiągania jeszcze wyższych celów, ale wyróżnienie w postaci lalki Barbie zaprojektowanej na swoje podobieństwo, jest szczególne" - napisała lekkoatletka.

Reklama

Barbie Shero 2021 to lalka, która zaprojektowana jest na wzór najlepszych z najlepszych, aby udowadniać kobietom i małym dziewczynkom, że warto dążyć każdego dnia do celu i walczyć o marzenia.

Anita Włodarczyk w poście opublikowanym na Facebooku przypomniała fanom, jak ciężką i długą drogę trzeba pokonać, aby znaleźć się na szczycie.  

"Jestem dumna, że łamiąc stereotypy i przesuwając granice własnych możliwości, staję się wzorem dla innych" - dodała czterokrotna mistrzyni świata w rzucie młotem. 

AB

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL