Reklama

Reklama

Legenda muzyki pop pojawi się na koszulkach ukochanej drużyny

Ed Sheeran - jeden z najlepiej zarabiających muzyków na świecie - wykupił na rok prawo do pojawienia się na koszulkach swojej ukochanej drużyny, Ipswich Town. I to zarówno męskiej, jak i żeńskiej. To bardzo rzadki przypadek.

Męska drużyna Ipswich Town gra w League One, czyli na zaledwie trzecim poziomie rozgrywkowym w Anglii (po Premier League i Championship). Na dodatek zajmuje tam dopiero dziewiąte miejsce. Kobiecy zespół jest jeszcze niżej, bo na czwartym poziomie w Anglii.

Ed Sheeran z kolei to jeden z najbardziej rozchwytywanych muzyków na świecie. Anglik kasuje około 400 tysięcy złotych dziennie! To on postanowił pomóc drużynie, której kibicuje od lat. Podpisał roczną umowę na obecność na koszulkach Ipswich Town.

Tajemnicze znaki na koszulkach Ipswich Town nawiązywać mają do albumów piosenkarza. Sam Ed Sheeran tego nie wyjaśnił, ale pierwszy album piosenkarza nosił tytuł "+", drugi "x", a trzeci "÷".

Reklama

Zobacz skróty półfinałowych spotkań LM

Sprawdź teraz!


Dyrektor ds. sprzedaży w Ipswich Town Rosie Richardson powiedziała, że jest podekscytowana tą sytuacją. Klub z Ipswich wielokrotnie gościł Eda Sheerana na stadionie, teraz cieszy się na współpracę z nim także w kwestiach sponsoringowych i marketingowych. 

Reklama

Reklama

Reklama