Reklama

Reklama

Lider wesprze kadrę!

38-letni Adam Wójcik, który w trwającym sezonie grał we włoskim zespole Pierrel Capo d'Orlando powiedział PAP, że nie kończy kariery i w lecie będzie uczestniczył w przygotowaniach reprezentacji Polski.

Nowym trenerem kadry Polski - od marca 2008 roku - jest Muli Katzurin, który w 2000 roku zdobył ze Śląskiem Wrocław mistrzostwo, a w 2004 wicemistrzostwo Polski. W obu przypadkach w Śląsku grał Wójcik. Katzurin ma teraz przygotować reprezentację do walki w ME 2009, które odbędą się w Polsce.

Wójcik ma ważny kontrakt z drużyną z Włoch także na sezon 2008/2009. Jego drużyna zajęła w sezonie zasadniczym w lidze włoskiej szóste miejsce, a w play off odpadła w 1/4 finału przegrywając z Air Avellino 0-3.

Reklama

"Rozmawiałem już z trenerem Katzurinem telefonicznie. Ustaliliśmy, że będę do dyspozycji od początku wakacyjnych przygotowań kadry (tj. na pierwszym zgrupowaniu w Świebodzicach 22- 26 czerwca - przyp. PAP). Trener chce, żebym został do końca, ale muszę mieć chwilę odpoczynku przed przygotowaniami do sezonu w lidze włoskiej" - powiedział PAP Adam Wójcik.

Dowiedz się więcej na temat: kadr | kadry | Adam Wójcik | wójcik

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje