Astoria Bydgoszcz - Polonia Warbud Warszawa 71 : 92

Punkty: Ostromecko Astoria: Dante Swanson 27, Aleksander Kul 11, William McFraland 8, Paweł Wiekiera 6, Tomasz Rospara 6, Wojciech Majchrzak 5, Andriej Kriwonos 4, Rusłan Bajdakow 2, Jacek Krzykała 2, Grzegorz Arabas 0 Polonia Warbud: Walter Jeklin 22, Samir Leric 14, Leszek Karwowski 13, Eric Elliot 12, Jeff Nordgfard 9, Rolandas Jarutis 7, Krzysztof Sidor 6, Krzysztof Roszyk 4, Michał Hlebowicki 3, Antonio Harvey 2, Łukasz Koszarek 0, Arkadiusz Miłoszewski 0

Ostromecko Astoria Bydgoszcz - Polonia Warbud Warszawa 71:92 (22:30, 12:22, 28:18, 9:22)

Początkowo gra była bardzo wyrównana, ale już w siódmej minucie inicjatywę przejęli koszykarze Poloni Warbud. Szybko wynik zmieniał się na ich korzyść - 15:16, 16:22, 18:24 i 22:30.

Goście w 14 minucie prowadzili już 40:24, a kilkunastopunktową przewagę utrzymali do przerwy. Gospodarze zawodzili w obronie i ataku. Nie potrafili upilnować Waltera Jeklina i Erica Elliota, a celnie rzucający Dante Swanson nie był w stanie sam zrównoważyć zdobyczy punktowych zawodników warszawskich. Po 20 minutach gry podopieczni Aleksandra Krutkowa przegrywali różnicą aż 18 punktów - 34:52.

Nadzieje w bydgoskich kibiców wstąpiły w trzeciej kwarcie, gdy ich drużyna w 24 minucie zmniejszyła przewagę do ośmiu punktów. Do końca kwarty gospodarze grali skutecznie i wygrali ją 10 punktami.

W ostatniej części spotkania znów prym wiedli goście. Bydgoszczanie przez pierwsze sześć i pół minuty gry nie potrafili zdobyć punktu, a ich rywale w tym czasie zdobyli ich 12. Ostatnie minuty spotkania potwierdziły przewagę Polonii, która w efekcie wygrała mecz różnicą 21 punktów.