Reklama

Reklama

Wygrane drużyn Kobryn i Bibrzyckiej

UMMC Jekaterynburg, bez Eweliny Kobryn w składzie, pokonał w meczu na szczycie grupy C Galatasaray Stambuł 61:45 w ostatniej kolejce Euroligi koszykarek. Fenerbahce Stambuł z Agnieszką Bibrzycką wygrał z włoską Familę Schio 82:68 (gr. B).

Polka zdobyła 11 punktów - trafiła cztery z pięciu rzutów za dwa punkty i jedną z dwóch prób zza linii 6,75 m. Miała też trzy zbiórki. Fenerbahce zakończył zmagania grupowe na drugim miejscu, z bilansem dziewięciu wygranych i trzech porażek.

UMMC, który jako gospodarz turnieju finałowego w Jekaterynburgu jest pewien udziału w Final Eight, wygrał grupę C z bilansem 10 zwycięstw i jednej porażki z Perfumerias Avenida Salamanka. Nieobecność Kobryn w dwóch ostatnich meczach Euroligi spowodowana jest kontuzją dłoni, której doznała właśnie na treningu w Hiszpanii.

Reklama

- Ewelina przewróciła się na treningu w Salamance i doznała stłuczenia dłoni. Na szczęście nie doszło do naruszenia kości, ale uraz był bolesny. Cały czas Ewelina przechodzi rehabilitację. Jej udział w spotkaniu z Galatasaray nie był konieczny. Chodzi o to, by dłoń była całkowicie sprawna na najważniejsze mecze sezonu - powiedziała menedżerka Kobryn, była reprezentantka Polski Patrycja Czepiec.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama