Reklama

Reklama

PLKK: Wygrane INEA AZS i Polfy

INEA AZS Poznań wygrał pierwsze spotkanie o piąte miejsce. W środę podopieczne Romana Habera pokonały w Łodzi miejscowy ŁKS Siemens AGD 65:58.

W meczu o siódmą pozycję Polfa Pabianice nie dała szans Kolegium Karkonoskiemu AZS-owi Jelenia Góra (87:56).

Reklama

Rewanże 14 kwietnia odpowiednio w Poznaniu i Jeleniej Górze.

Pierwszy mecz o 5. miejsce:

ŁKS Siemens AGD - INEA AZS Poznań 58:65 (18:13, 15:28, 12:5, 13:19)

ŁKS: Leona Krystofova 13, Sylwia Wlaźlak 12, Olga Żytomirska 11, Magdalena Skorek 11, Renata Oliveira 6, Dorota Piątkowska 3, Monica Pope 2, Milena Owczarek 0, Agnieszka Wilk 0, Birute Dominauskaite 0.

INEA AZS: Monika Sibora 20, Monika Ciecierska 14, Natalia Waligórska 13, Joanna Jarkowska 8, Reda Aleliunaite-Jankowska 8, Weronika Idczak 2, Anna Pamuła 0.

pierwszy mecz o 7. miejsce:

Polfa Pabianice - Kolegium Karkonoskie AZS Jelenia Góra 87:56 (22:11, 18:15, 23:17, 24:13)

Polfa: Emilia Lamparska 24, Beata Krupska-Tyszkiewicz 20, Agnieszka Pałka 19, Alicja Perlińska 10, Aya Traore 5, Renata Piestrzyńska 5, Ewelina Gala 2, Małgorzata Kudłak 2, Anita Szemraj 0, Marta Hałęza 0.

Kolegium Karkonoskie AZS: Sabrina Scott 14, Izabela Bogdan 14, Natalia Małaszewska 13, Magdalena Gawrońska 11, Dorota Wójcik 2, Dorota Arodź 2, Marta Misztal 0, Żaneta Sojka 0, Joanna Szczuraszek 0, Małgorzata Myćka 0.

o miejsca 9-12:

Duda PWSZ Leszno - Cukierki Odra Brzeg 92:64 (30:15, 19:18, 16:16, 27:15)

Duda PWSZ: Edyta Krysiewicz 21, Monika Siwczak 20, Nikita Bell 16, Agnieszka Budnik 15, Anna Talarczyk 10, Marta Żyłczyńska 5, Jessica Kern 2, Katarzyna Rezler 2, Carithia Rivers 1, Anna Krzywicka 0, Agnieszka Król 0, Katarzyna Grześczyk 0.

Cukierki Odra: Kimberly Williams 14, Joanna Chełczyńska 12, Martyna Koc 12, Małgorzata Babicka 9, Amber Watts 7, Olena Proszczenko 6, Justyna Daniel 2, Anna Marczewska 2, Agnieszka Makowska 0, Magdalena Rzeźnik 0.

Nova Trading Toruń - Arcus SMS PZKosz Łomianki 82:59 (20:17, 17:10, 18:14, 27:18)

Nova Trading: Monika Roberts 17, Ryan Coleman 15, Michaelle Campbell 15, Beata Predehl 14, Dominika Mieszkowska 11, Justyna Grabowska 6, Katarzyna Maksel 2, Patrycja Bajerska 1, Eliza

Gołumbiewska 1, Justyna Dobrzyniewicz 0, Jolanta Sowińska-Broczek 0.

Arcus SMS PZKosz: Magda Bibrzycka 16, Katarzyna Bednarczyk 10, Edyta Błaszczak 7, Aneta Kotnis 6, Claudia Sosnowska 6, Mirela Pułtorak 5, Lidia Kopczyk 4, Katarzyna Ćwiklińska 3, Marta Jujka 2, Olivia Tomiałowicz 0, Monika Lelek 0, Hanna Steciuk 0.

Dowiedz się więcej na temat: wygraj | sprzęt AGD | Pabianice | ŁKS | polfa | kolegium | wygrane | PLKK

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje