Reklama

Reklama

Pary pre play off koszykarzy

Rywalizacja Energi Czarnych Słupsk z BPS Bankiem Kwidzyn to najciekawsza para w fazie pre play off, która rozpocznie się 21 marca. Obydwie drużyny prowadzą szkoleniowcy ze Słowenii - Czarnych debiutant w PLK Gasper Okorn, a Bank Kwidzyn pięciokrotny mistrz Polski Andrej Urlep.

Rywalizacja Energi Czarnych Słupsk z BPS  Bankiem Kwidzyn to najciekawsza para w fazie pre play off, która  rozpocznie się 21 marca. Obydwie drużyny prowadzą szkoleniowcy ze  Słowenii - Czarnych debiutant w PLK Gasper Okorn, a Bank Kwidzyn  pięciokrotny mistrz Polski Andrej Urlep.

Zwycięzcy czterech par w fazie pre play off zakwalifikują się do ćwierćfinałów mistrzostw Polski.

W 1/4 finału na drużyny, które awansują z pre play off czeka pierwsza czwórka po sezonie zasadniczym: Asseco Prokom Sopot, PGE Turów Zgorzelec, Kotwica Kołobrzeg i Anwil Włocławek. Te zespoły zmierzą się w Lublinie w najbliższy weekend w finale Pucharu Polski. Losowanie par odbędzie się w czwartek w Warszawie.

Rywalizacja w pre play off będzie się toczyć do dwóch zwycięstw, a pierwsze i ewentualnie trzecie mecze odbędą się na parkietach drużyn, które po pierwszym etapie plasowały się wyżej w tabeli.

Reklama

Pary pre play off (terminarz 21, 24 i ew. 27 marca):

Polpharma Starogard Gd. (5) - PBG Basket Poznań (12)

Zwycięzca zmierzy się w 1/4 finału z Anwilem Włocławek

Energa Czarni Słupsk (6) - Bank BPS Kwidzyn (11)

Zwycięzca zagra w 1/4 finału z Kotwicą Kołobrzeg

AZS Koszalin (7) - Sportino Inowrocław (10)

Zwycięzca spotka się w 1/4 finału z PGE Turów Zgorzelec

Polonia Gaz Ziemny Warszawa (8) - Atlas Stal Ostrów Wlkp. (9)

Zwycięzca zmierzy się w 1/4 finału z Asseco Prokomem Sopot

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL