Nowe informacje ws. zaginionego koszykarza. Policja wydała optymistyczny komunikat
Kołobrzeska policja opublikowała komunikat, w którym poinformowano o odnalezieniu młodego koszykarza. Kontakt z Marcelem Korolczukiem urwał się 14 grudnia. Teraz najbliżsi wreszcie mogą być spokojni o jego los.

Marcel Korolczuk ostatni raz był widziany 14 grudnia w Koszalinie. Od tamtej pory jego najbliżsi drżeli o los 23-latka.
W okresie poszukiwań na Facebooku pojawił się wpis, w którym Korolczuk miał rzekomo napisać, że wszystko z nim w porządku. Teraz wiadomo już, że faktycznie Korolczuk jest cały i zdrowy, o czym poinformowała policja.
Korolczuk jest już bezpieczny
"Informujemy, że Komenda Powiatowa Policji w Kołobrzegu zakończyła poszukiwania zaginionego Marcela KOROLCZUKA. Mężczyzna jest cały i zdrowy. Za udostępnienia komunikatu dotyczącego zaginięcia i wszelką pomoc dziękujemy Wszystkim zaangażowanym w poszukiwania" - napisano w oświadczeniu.
Korolczuk to były koszykarz, który w trakcie swojej kariery reprezentował między innymi barwy Kotwicy Kołobrzeg oraz Asseco Gdyni.
AB








