Reklama

Reklama

Maciej Lampe najlepszym zawodnikiem marca w Hiszpanii

Maciej Lampe został wybrany najlepszym koszykarzem marca w lidze hiszpańskiej. Zawodnik FC Barcelona w ubiegłym miesiącu notował średnio 19 punktów i osiem zbiórek, a jego zespół wygrał wszystkie cztery mecze.

Od powrotu do gry po siedmiotygodniowej przerwie spowodowanej dolegliwościami zdrowotnymi Lampe spisuje się imponująco.

W czterech marcowych spotkaniach 29-letni reprezentant Polski notował 75-procentową skuteczność w rzutach za dwa (30/40), stuprocentową za trzy punkty (3/3) oraz trafił 87,5 proc. wolnych (7/8).

Barcelona jest trzecia w tabeli ligi ACB z bilansem 19 zwycięstw i sześciu porażek. Prowadzi niepokonany w 25 spotkaniach Real Madryt.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy