Reklama

Reklama

Emil Rajković nowym trenerem Śląska Wrocław

Emil Rajković będzie nowym szkoleniowcem Śląska Wrocław. Zastąpił na stanowisku Mihaila Uvalina.

Emil Rajković będzie nowym szkoleniowcem Śląska Wrocław. Zastąpił na stanowisku Mihaila Uvalina.

Mihailo Uvalin nie jest już trenerem grającego w koszykarskiej ekstraklasie Śląska Wrocław. Nowym szkoleniowcem 17-krotnego mistrza Polski został Emil Rajkovic, który prowadził zespół ze stolicy Dolnego Śląska w poprzednim sezonie.

Powodem zwolnienia Uvalina były słabe wyniki Śląska. Wrocławianie na sześć ligowych meczów wygrali zaledwie dwa, a w Pucharze Europy FIBA w trzech spotkaniach tylko raz udało im się zwyciężyć.

Serba zastąpił Rajkovic, który pracował w Śląsku w poprzednim sezonie. Pod wodzą Macedończyka 17-krotny mistrz Polski w sezonie zasadniczym zajął piąte miejsce, a w play off uległ w ćwierćfinale Czarnym Słupsk. Jak poinformował klub, Rajkovic poprowadzi zespół już w niedzielnym meczu ze Startem Lublin, który zostanie rozegrany we Wrocławiu. 

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama