Reklama

Reklama

Anwil odpadł z Pucharu Polski

Obrońca Pucharu Polski koszykarzy Trefl Sopot zmierzy się w półfinale z PGE Turów Zgorzelec. W drugim meczu turnieju finałowego gospodarz - AZS Koszalin zagra z mistrzem Polski Asseco Prokom Gdynia, który w 1/4 wyeliminował lidera tabeli Stelmet Zielona Góra.

W środę żadnej ekipie, występującej w roli gospodarza ćwierćfinałowego pojedynku PP, nie udało się odnieść zwycięstwa. 

Reklama

Intermarche Basket Cup 2012/13 rozgrywany był od 16 października 2012 r. Wzięły w nim udział 44 zespoły na szczeblu PZKosz oraz 12 klubów Tauron Basket Ligi. W kończącym rywalizację turnieju, 9-10 lutego, rozegrane zostaną półfinały (w sobotę) oraz finał w niedzielę (nie będzie meczu o 3. miejsce).

AZS, jako gospodarz, miał zapewniony udział.

Wyniki ćwierćfinałów:

Stelmet Zielona Góra - Asseco Prokom Gdynia 74:83 (18:20, 24:25, 14:28, 18:10)

Stelmet Zielona Góra: Oliver Stevic 17, Dejan Borovnjak 16, Walter Hodge 14, Marcin Sroka 12, Rob Jones 8, Kamil Chanas 7, Mantas Cesnauskis 0, Łukasz Seweryn 0.

Asseco Prokom Gdynia: Rasid Mahalbasic 19, Robert Witka 15, Łukasz Koszarek 15, Mateusz Ponitka 13, Adam Hrycaniuk 10, Przemysław Zamojski 9, Krzysztof Roszyk 2, Piotr Pamuła 0, Tomasz Śnieg 0, Piotr Szczotka 0.

Anwil Włocławek - Trefl Sopot  72:79 (18:21, 15:25, 24:14, 15:19)

Anwil Włocławek: Tony Weeden 14, Seid Hajrić 13, Krzysztof Szubarga 11, Nikola Jovanovic 10, Adam Łapeta 9, Ruben Boykin 6, Michał Sokołowski 5, Nicola Vasojević 2, Marcus Ginyard 2, Przemysław Frasunkiewicz 0.

Trefl Sopot: Sime Spralja 24, Filip Dylewicz 16, Adam Waczyński 14, Frank Turner 10, Michał Michalak 5, Lorinza Harrington 4, Piotr Dąbrowski 4, Kurt Looby 2, David Brembly 0.

Jezioro Tarnobrzeg - PGE Turów Zgorzelec    79:88 (28:22, 21:23, 16:24, 14:19)

Jezior Tarnobrzeg: Jakub Dłoniak 26, Dawid Przybyszewski 13, Xavier Alexander 10, Nicchaeus Doaks 10, Daniel Wall 9, J.T. Tiller 4, Krzysztof Krajniewski 4, Christopher Long 3, Jakub Patoka 0, Piotr Pyszniak 0;

PGE Turów Zgorzelec: Russel Robinson 14, Aaron Cel 13, Djordje Micic 12, Ivan Opacak 11, Michal Chyliński 11, Damian Kulig 10, Ivan Zigeranovic 7, David Jackson 7, Piotr Stelmach 3.

Pary półfinałowe:

Trefl Sopot - PGE Turów Zgorzelec    (godz. 17.30)

AZS Koszalin - Asseco Prokom Gdynia  (godz. 20.00)


Dowiedz się więcej na temat: anwil włocławek | Trefl Sopot

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje