Reklama

Reklama

Stelmet Enea BC Zielona Góra - Trefl Sopot 90:94 w 16. kolejce

Koszykarze Stelmetu Enei BC Zielona Góra przegrali z Treflem Sopot 90:94 (22:25, 22:32, 31:18, 15:19) w jedynym sobotnim meczu 16. kolejki ekstraklasy.

Dla gospodarzy najwięcej punktów - 37 - rzucił Vladimir Dragiczević. Dla gości 24 punkty zdobył Obie Trotter.

Reklama

Mistrzowie Polski, którzy ponieśli piątą porażkę w sezonie, zajmują drugie miejsce w tabeli. Trefl odniósł ósme zwycięstwo i jest dwunasty. Prowadzi Anwil Włocławek (14 zwycięstw - 3 porażki).

Stelmet Enea BC Zielona Góra - Trefl Sopot 90:94 (22:25, 22:32, 31:18, 15:19)

Stelmet Enea BC: Vladimir Dragiczevic 37, Łukasz Koszarek 8, Adam Hrycaniuk 8, Przemysław Zamojski 8, Martynas Geceviczius 6, Nikola Markovic 6, Jarosław Mokros 5, Thomas Kelati 5, James Florence 4, Filip Matczak 3.

Trefl: Obie Trotter 24, Filip Dylewicz 20, Jakub Karolak 15, Jermaine Love 13, Stephen Zack 7, Marcin Stefański 7, Michał Kolenda 3, Łukasz Kolenda 3, Piotr Śmigielski 2.

Polska Liga Koszykówki - tabela

1.Zastal Enea BC Zielona Góra131211233- 98425+249
2.Legia Warszawa141131177-107025+107
3.Trefl Sopot15961233-113324+100
4.Śląsk Wrocław13941052- 97522+77
5.Pszczółka Start Lublin13941011- 96922+42
6.Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp.14861100-109822+2
7.Polski Cukier Toruń14681204-124620-42
8.Enea Astoria Bydgoszcz14681168-122520-57
9.King Szczecin1376978-104020-62
10.PGE Spójnia Stargard13671045-103019+15
11.Anwil Włocławek13671100-109419+6
12.GTK Gliwice13671099-111219-13
13.Asseco Arka Gdynia13581016-107918-63
14.HydroTruck Radom144101074-118518-111
15.MKS Dąbrowa Górnicza133101032-112516-93
16.Polpharma Starogard Gd.141131125-128215-157
Dowiedz się więcej na temat: Stelmet Zielona Góra | Trefl Sopot

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje