Reklama

Reklama

Rosa Radom - Stelmet BC Zielona Góra 72:80 w siódmej kolejce

Koszykarze Rosy Radom przegrali we własnej hali ze Stelmetem Zielona Góra 72:80 w meczu 7. kolejki ekstraklasy. Goście popisali się świetną drugą połową, ponieważ do przerwy przegrywali 15 punktami.

Najwięcej punktów dla gospodarzy zdobył Amerykanin Kevin Punter - 17, a dla gości reprezentant Czarnogóry Vladimir Dragiczević - 14.

Rosa Radom - Stelmet BC Zielona Góra 72:80 (31:17, 18:17, 13:22, 10:24)

Reklama

Rosa: Kevin Punter 17, Ryan Harrow 15, Robert Witka 12, Patrik Auda 11, Igor Zajcew 11, Marcin Piechowicz 4, Michał Sokołowski 2, Maciej Bojanowski 0, Szymon Szymański 0, Wojciech Wątroba 0, Filip Zegzuła 0.

Stelmet BC: Vladimir Dragiczević 14, Martynas Geceviczius 12, Adam Hrycaniuk 11, Thomas Kelati 10, Łukasz Koszarek 9, Przemysław Zamojski 9, Armani Moore 8, James Florence 7, Filip Matczak 0, Jarosław Mokros 0.

Trefl Sopot - PGE Turów Zgorzelec 78:84 (22:19, 19:26, 14:24, 23:15)

Trefl: Jakub Karolak 17, Nikola Marković 13, Stephen Zack 12, Piotr Śmigielski 10, Michał Kolenda 7, Łukasz Kolenda 6, Artur Mielczarek 6, Filip Dylewicz 5, Marcin Stefański 2.

PGE Turów: Cameron Ayers 21, Bradley Waldow 15, Stefan Balmazović 13, Francis Han 12, Karolis Petrukonis 8, Myles Mack 6, Kacper Borowski 4, Jakub Koelner 2, Jakub Patoka 2, Bartosz Bochno 1, Jacek Jarecki 0.

Polska Liga Koszykówki - tabela

1.Zastal Enea BC Zielona Góra131211233- 98425+249
2.Legia Warszawa141131177-107025+107
3.Trefl Sopot15961233-113324+100
4.Śląsk Wrocław13941052- 97522+77
5.Pszczółka Start Lublin13941011- 96922+42
6.Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp.14861100-109822+2
7.Polski Cukier Toruń14681204-124620-42
8.Enea Astoria Bydgoszcz14681168-122520-57
9.King Szczecin1376978-104020-62
10.PGE Spójnia Stargard13671045-103019+15
11.Anwil Włocławek13671100-109419+6
12.GTK Gliwice13671099-111219-13
13.Asseco Arka Gdynia13581016-107918-63
14.HydroTruck Radom144101074-118518-111
15.MKS Dąbrowa Górnicza133101032-112516-93
16.Polpharma Starogard Gd.141131125-128215-157
Dowiedz się więcej na temat: Rosa Radom | Stelmet BC Zielona Góra

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje