Reklama

Reklama

Ekstraklasa koszykarzy - Start Lublin - GTK Gliwice 85:73

W niedzielnym meczu ekstraklasy koszykarzy ekipa Startu Lublin wygrała u siebie z GTK Gliwice 86:73. Najwięcej punktów zdobył dla niej DeVonte Upson - 19.

TBV Start Lublin - GTK Gliwice 85:73 (22:18, 18:16, 18:14, 27:25)

TBV Start Lublin: DeVonte Upson 19, James Washington 15, Kacper Borowski 15, Anton Gaddefors 11, Wojciech Czerlonko 10, Mateusz Dziemba 8, Michael Gospodarek 5, Earvin Morris 2, Roman Szymański 0, Uros Mirkovic 0, Bartłomiej Pelczar 0.

Reklama

GTK Gliwice: Kacper Radwański 14, Myles Mack 10, Damonte Dodd 10, Riley Lachance 9, Szymon Kliwsza 9, Marek Piechowicz 8, Tanel Kurbas 7, Piotr Robak 4, Dawid Słupiński 2, Brian Dawkins 0, Mateusz Szlachetka 0.

Polska Liga Koszykówki - tabela

1.Zastal Enea BC Zielona Góra222022072-170342+369
2.Legia Warszawa231671907-178639+121
3.Śląsk Wrocław221661877-170738+170
4.Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp.221571816-170037+116
5.King Szczecin2313101807-182836-21
6.Pszczółka Start Lublin211471688-164135+47
7.Trefl Sopot211381762-162734+135
8.MKS Dąbrowa Górnicza2310131882-197433-92
9.PGE Spójnia Stargard2210121829-182432+5
10.GTK Gliwice239141914-196032-46
11.Polski Cukier Toruń239141956-200432-48
12.Enea Astoria Bydgoszcz239141933-203532-102
13.Anwil Włocławek238151921-198431-63
14.Asseco Arka Gdynia237161715-196330-248
15.HydroTruck Radom236171769-193329-164
16.Polpharma Starogard Gd.235181927-210628-179

Mecze w następnej kolejce:

9 listopada

Rosa Radom - Spójnia Stargard (18.30)

AZS Koszalin - Anwil Włocławek (19.30)

10 listopada

Stelmet Enea BC Zielona Góra - Arka Gdynia (12.35)

Legia Warszawa - Polski Cukier Toruń (19.00)

11 listopada

Polpharma Starogard Gd. - TBV Start Lublin (12.35)

GTK Gliwice - BM Slam Stal Ostrów Wlkp. (17.00)

MKS Dąbrowa Górnicza - King Szczecin (19.00)

12 listopada

Miasto Szkła Krosno - Trefl Sopot (18.00)

Dowiedz się więcej na temat: Start Lublin

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje