Reklama

Reklama

Wisła Can-Pack przegrała u siebie z CCC Polkowice

Do sporej niespodzianki doszło w spotkaniu premierowej kolejki Ford Germaz Ekstraklasy. Koszykarki CCC Polkowice pokonały na wyjeździe Wisłę Can-Pack Kraków 73:67.

Do sporej niespodzianki doszło w spotkaniu premierowej kolejki Ford Germaz Ekstraklasy. Koszykarki CCC Polkowice pokonały na wyjeździe Wisłę Can-Pack Kraków 73:67.

Wiślaczki bardzo dobrze rozpoczęły i po pierwszej kwarcie prowadziły różnicą 10 "oczek". Z każdą kolejną minutą coraz lepiej grały jednak zawodniczki z Polkowic, które dość nieoczekiwanie pokonały świeżo upieczone zwyciężczynie Superpucharu Polski.

Niecodziennym wynikiem zakończył się mecz Energi Toruń z MUKS-em Poznań. Torunianki zmiotły rywalki z parkietu, wygrywając przed własną publicznością 85:39. Dzięki efektownej wygranej Energa prowadzi w ligowej tabeli.

Wyniki 1. kolejki Ford Germaz Ekstraklasy:

2009-09-27:

Reklama

Blachy Pruszyński Lider Pruszków - Lotos Gdynia 82:84 (16:22, 22:19, 20:17, 24:26)

Blachy Pruszyński: Ashley Shields 33, Latoya Bond 20, Joanna Górzyńska-Szymczak 12, Tracy Gahan 9, Magdalena Bibrzycka 4, Anna Kuncewicz 2, Lidia Kopczyk 2, Mirela Pułtorak 0.

Lotos: Magdalena Leciejewska 20, Paulina Pawlak 18, Ivana Matovic 15, Claudia Sosnowska 13, Olivia Tomiałowicz 10, Marta Jujka 6, Kamila Miazga 2, Marta Dobrowolska 0.

2009-10-01:

INEA AZS Poznań - Artego Bydgoszcz 86:73 (29:18, 18:22, 23:12, 16:21)

INEA AZS: Agnieszka Skobel 22, Natalia Mrozińska 16, Joanna Kędzia 13, Katarzyna Motyl 13, Agata Rafałowicz 6, Patrycja Mazurczak 6, Anita Szemraj 5, Weronika Idczak 3, Anna Pamuła 2, Kinga Woźniak 0.

Artego: Lori Crisman 20, Melanie Thomas 17, Noteshia Opray Womack 10, Sabina Parus 6, Iwona Płóciennik 6, Elżbieta Zawadka 4, Marlena Wdowczyk 4, Aleksandra Kaja 2, Matyna Myśków 2, Martyna Hołownia 2, Justyna Janik-Kostencka 0.

Wisła Can Pack Kraków - CCC Polkowice 67:73 (23:13, 16:24, 11:14, 17:22)

Wisła Can Pack: Ewelina Kobryn 26, Katarina Zohnova 17, Marta Fernandez 12, Liron Cohen 7, Agnieszka Majewska 3, Dorota Gburczyk 2, Magdalena Skorek 0, Anna Wielebnowska 0.

CCC Polkowice: Amisha Carter 14, Daria Mieloszyńska 13, Małgorzata Babicka 11, Anna Pietrzak 8, Iryna Biryuk 6, Veronika Bortelova 6, Nataliya Trafimava 6, Nadia Parker 6, Elżbieta Paździerska 3.

ŁKS Siemens AGD Łódź - KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wlkp. 53:79 (8:17, 16:17, 10:29, 19:16)

ŁKS: Alena Novikava 12, Justyna Grabowska 10, Roksana Schmidt 8, Leona Jankowska 7, Marta Hylewska 6, Agnieszka Makowska 5, Milena Owczarek 3, Alicja Perlińska 2, Anja Grgin 0.

KSSSE AZS PWSZ: Justyna Żurowska 17, Sydney Spencer 13, Ludmiła Sapowa 13, Agnieszka Kaczmarczyk 12, Katarzyna Dźwigalska 8, Izabela Piekarska 6, Samantha Jane Richards 4, Agata Chaliburda 4, Jela Vidacic 2, Yuliya Dureika 0.

Super Pol Tęcza Leszno - Odra Brzeg 73:75 (15:10, 18:19, 12:27, 28:19)

Super Pol: Joanna Walich 19, Magdalena Gawrońska 13, Edyta Krysiewicz 10, Aleksandra Drzewińska 10, Żaneta Durak 8, Joanna Czarnecka 7, Marta Gajewska 6, Barbara Głocka 0, Barbara Kaszewska 0, Sherry McCracklin 0.

Odra Brzeg: Chinyere Ukoh 20, Natalia Małaszewska 18, Jazmine Sepulveda 14, Xenia Steward 10, Brittany Denson 10, Marta Żyłczyńska 3, Aleksandra Teklińska 0, Justyna Daniel 0.

Energa Toruń - MUKS Poznań 85:39 (13:10, 23:5, 23:11, 26:13)

Energa Toruń: Alicia Gladden 14, Agata Gajda 12, Aleksandra Chomać 12, Monika Krawiec 9, Ewelina Gala 9, Natalia Waligórska 8, Patrycja Bajerska 6, Magdalena Radwan 6, Patrycja Gulak-Lipska 6, Ilona Jasnowska 3, Dagna Szczechowiak 0.

MUKS Poznań: Jenniifer Rushing 9, Aleksandra Semmler 8, Magdalena Ziętara 6, Paulina Antczak 4, Marta Mistygacz 4, Ramona Casimiro 4, Magdalena Idziorek 2, Dorota Mistygacz 2, Adrianna Najtkowska 0, Barbara Skowronek 0, Monika Banasik 0.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL