Reklama

Reklama

Gwiazda z USA kocha pierogi

Koszykarki Lotosu PKO BP Gdynia zanim rozjechały się do domów na świąteczny urlop spotkały się w klubowym gronie na uroczystej kolacji. Na stołach nie zabrakło tradycyjnych potraw wigilijnych.

Pierogami z kapustą i grzybami zachwycała się gwiazda Lotosu PKO BP i amerykańskiej WNBA, Alana Beard. " Za każdym razem, jak jestem w Polsce to obowiązkowo pierogi muszą znaleźć się w moim menu. Są po prostu pyszne" - przyznała Amerykanka.

"Lubię gotować i muszę w końcu poznać przepis na to fantastyczne danie" - dodała brązowa medalistka mistrzostw świata z 2006 roku i jedna z czołowych zawodniczek WNBA.

Podczas kolacji nie zabrakło życzeń prezesa klubu, Mieczysława Krawczyka. "Jestem dumny z tego, że gracie w naszym zespole i wierzę, że ten sezon zakończy się sukcesem. Tego Wam i sobie życzę z okazji świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku. Proszę, przekażcie także najserdeczniejsze życzenia swoim najbliższym i wracajcie do Gdyni całe i zdrowe" - powiedział sternik Lotosu PKO BP.

Reklama

"Chciałbym, abyśmy po Nowym Roku spotkali się w Gdyni w takich samych humorach, jak dzisiaj. Pierwsza część sezonu była w naszym wykonaniu różna, bywało lepiej i gorzej, ale najważniejsze, że zmierzamy we właściwym kierunku. Gramy coraz lepiej i co najważniejsze, mamy wspaniały zespół, w pełnym tego słowa znaczeniu" - dodał prezes Krawczyk.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje