Reklama

Reklama

Ewelina Kobryn wróciła do Wisły Can-Pack Kraków

Ewelina Kobryn w sezonie 2016/17 będzie zawodniczką Wisły Can-Pack Kraków - poinformował w czwartek klub. Zawodniczka, która „profesjonalnej” koszykówki nauczyła się w Wiśle, grała w Krakowie do końca sezonu 2003/04 i w latach 2007-2012.

"Jest jedną z najlepszych zawodniczek w Europie. Jest bardzo dobrą strzelczynią, znakomitą zbierającą, a do tego posiada ogromne doświadczenie, które przyda się naszej drużynie. Jej obecność w Wiśle Can-Pack Kraków zdecydowanie wzmocni siłę podkoszową zespołu" - napisał na jednym z portali społecznościowych trener krakowianek Jose Ignacio Hernandez.

Nowa zawodniczka mistrzyń Polski podpisała umowę na jeden sezon. W drużynie "Białej Gwiazdy" będzie grać z numerem 11 na koszulce.

Kobryn urodziła się 7 maja 1982 r. w Tarnobrzegu, mierzy 193 cm wzrostu i występuje na pozycji środkowej. Po zakończeniu sezonu 2011/12 przeniosła się do Rosji, gdzie przez dwa sezony grała dla UMMC Jekaterynburg. Ostatni sezon wychowanka Wisły spędziła w tureckim Fenerbahce Stambuł i hiszpańskiej Salamance.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje