Reklama

Reklama

Energa wygrała turniej koszykarek w Toruniu

Koszykarki Energi Toruń wygrały u siebie przedsezonowy turniej, pokonując w finale AZS UMCS Lublin 75:62.

Podopieczne Elmedina Omanicia toruńskim turniejem zakończyły okres gier przedsezonowych. Łącznie rozegrały cztery spotkania i nie poniosły żadnej porażki.

Wyniki:

Reklama

półfinały (piątek)

Energa Toruń - Basket Konin 92:72 (30:14, 23:25, 18:18, 21:15)

Energa Toruń: Rebecca Harris 16, Aleksandra Pawlak 14, Małgorzata Misiuk 12, Amanda Jackson 12 Katarzyna Suknarowska 11, Róża Ratajczak 6, Jelena Velinovic 6, Agnieszka Makowska 3, Roksana Płonka 2, Kaja Darnikowska 0, Marta Wieczyńska 0.

Basket Konin: Aaryn Ellenberg 22, Anna Kuncewicz-Dąbek 11, Marta Urbaniak 11, Shannon Bobbitt 8, Aleksandra Kaja 6, Jessica Lawson 5, Julia Drop 4, Iwona Płóciennik 3, Klaudia Sosnowska 2, Marta Libertowska 0.

AZS UMCS Lublin - Basket Gdynia 76:61 (8:13, 31:16, 21:17, 16:15)

AZS UMCS Lublin: Hanna Luburgh 18, Aneta Kotnis 17, Katarzyna Skwara 13, Aldona Morawiec 9, Chelsea Poppens 6, Monika Skrzecz 5, Kinga Piędel 2, Grażyna Witkoś 0, Jessica Duleba 0.

Basket Gdynia: Dominika Miłoszewska 19, Kateryna Dorogobuzowa 12, Karina Różyńska 11, Kelsey Simon 10, Julia Adamowicz 6, Monika Naczk 3, Martyna Pyka 0, Karolina Wilk 0, Karolina Szlachta 0.

finał (sobota)

Energa Toruń - AZS UMCS Lublin 75:62 (25:10, 20:10, 14:20, 16:22)  

Energa Toruń: Katarzyna Suknarowska 11, Rebecca Harris 10, Maurita Reid 10, Małgorzata Misiuk 9, Amanda Jackson 7, Jelena Velinovic 7, Aleksandra Pawlak 6, Agnieszka Makowska 6, Marta Wieczyńska 3, Róża Ratajczak 3, Kaja Darnikowska 2, Roksana Płonka 1.

AZS UMCS Lublin: Aneta Kotnis 10, Katarzyna Skwara 9, Natalia Żandarska 9, Kinga Piędel 8, Grażyna Witkoś 8, Monika Skrzecz 7, Chelsea Poppens 5, Hanna Luburgh 4, Aldona Morawiec 2, Jessica Duleba 0.

o 3. miejsce (sobota)

Basket Konin - Basket Gdynia 85:62 (28:10, 23:14, 25:16, 9:22)  

Basket Konin: Aaryn Ellenberg 24, Anna Kuncewicz-Dąbek 12, Jessica Lawson 11, Shannon Bobbitt 11, Marta Urbaniak 9, Iwona Płóciennik 7, Julia Drop 5, Marta Libertowska 4, Klaudia Sosnowska 2, Aleksandra Kaja 0.

Basket Gdynia: Kelsey Simon 17, Kateryna Dorogobuzova 12, Monika Naczk 8, Karina Różyńska 5, Karolina Szlachta 5, Anna Jakubiuk 5, Julia Adamowicz 4, Karolina Wilk 3, Dominika Miłoszewska 3, Martyna Pyka 0.

Dowiedz się więcej na temat: energa toruń | koszykówka

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje