Reklama

Reklama

Ulsan Hyundai Football Club - Incheon United Football Club 2-2 (0-2). Liga - 12. kolejka

14 maja na Ulsan Munsu Stadium odbył się mecz 12. kolejki K League 1 pomiędzy drużynami Ulsanu Hyundai i Incheonu United. Spotkanie zakończyło się remisem 2-2.

14 maja  na Ulsan Munsu Stadium odbył się mecz  12. kolejki  K League 1 pomiędzy drużynami Ulsanu Hyundai  i Incheonu United. Spotkanie zakończyło się remisem 2-2.

Występujące tu jedenastki w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą 31 razy. Drużyna Ulsanu Hyundai wygrała aż 14 razy, zremisowała 12, a przegrała tylko pięć.

Sytuację bramkową stworzył Lee Kang-Hyun.

Już na początku meczu to piłkarze Incheonu United otworzyli wynik. W siódmej minucie na listę strzelców wpisał się Stefan Mugosa.

Drużyna Ulsanu Hyundai ruszyła do ataku, żeby jak najszybciej odrobić stratę. Sytuację szybko wykorzystała jedenastka Incheonu United, strzelając kolejnego gola. W 11. minucie wynik na 0-2 podwyższył Lee Yong-Jae. Przy zdobyciu bramki asystę zaliczył Lee Myung-Joo.

Reklama

W 20. minucie za Kim Min-Juna wszedł Lee Chung-Yong. Na boisku zawrzało. Aby uspokoić sytuację w 26. minucie, sędzia pokazał żółte kartki zawodnikom obu drużyn: Kim Tae-Hwanowi i Dong-Min Kim. W tej samej minucie w jedenastce Incheonu United doszło do zmiany. Kim Bo-Sub wszedł za Lee Ju-Yonga.

Do końca pierwszej połowy żadnej z drużyn nie udało się zmienić wyniku meczu.

W 47. minucie Lee Gyu-Seong został zmieniony przez Valeriego Qazaishvilego, co miało wzmocnić drużynę Ulsanu Hyundai. W niedługim czasie trener drużyny przeciwnej także postanowił odświeżyć skład, zmieniając Harrisona Delbridge'a na Kang Min-Soo.

Jun Amano wywołał eksplozję radości wśród kibiców Ulsanu Hyundai, zdobywając bramkę w 57. minucie pojedynku.

Zespół Incheonu United niedługo cieszył się prowadzeniem. Trwało to 13 minut, drużyna Ulsanu Hyundai doprowadziła do remisu. Bramkę zdobył Leonardo. Do końca spotkania rezultat nie uległ zmianie. Pojedynek zakończył się wynikiem 2-2.

Przewaga jedenastki Ulsanu Hyundai w posiadaniu piłki była ogromna (76 procent), niestety, pomimo takiej przewagi piłkarze nie potrafili wygrać meczu.

Drużyna Incheonu United zagrała bardzo agresywnie, co niestety przełożyło się na dużą liczbę fauli. Zawodnicy obu drużyn obejrzeli po jednej żółtej kartce.

Zespół Ulsanu Hyundai dokonał dwóch zmian. Natomiast jedenastka Incheonu United wymieniła czterech graczy.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama