Reklama

Reklama

Seongnam Football Club - Suwon Football Club 2-2 (1-0). Liga - 13. kolejka

18 maja na Tancheon Stadium w Seongnam-si odbył się pojedynek 13. kolejki K League 1 pomiędzy drużynami Seongnam FC i Suwon FC. Mecz zakończył się remisem 2-2.

18 maja  na Tancheon Stadium w Seongnam-si odbył się pojedynek  13. kolejki  K League 1 pomiędzy drużynami Seongnam FC  i Suwon FC. Mecz zakończył się remisem 2-2.

Zespoły nie spotykały się na boisku zbyt często. Na 18 spotkań jedenastka Suwon FC wygrała pięć razy, ale więcej przegrywała, bo osiem razy. Pięć meczów zakończyło się remisem.

Od początku spotkania niewiele się działo na boisku. Można powiedzieć, że jednym z ważniejszych wydarzeń w pierwszych minutach meczu było ukaranie zawodnika kartką. W dziewiątej minucie sędzia pokazał kartkę Goo Bon-Cheulowi z zespołu Seongnam FC.

W 21. minucie Lee Young-Jun został zastąpiony przez Larsa Veldwijka. W tej samej minucie w jedenastce Suwon FC doszło do zmiany. Jeong Dong-Ho wszedł za Kim Ju-Yeopa. W 29. minucie kartką został ukarany Kang Eui-Bin, zawodnik Seongnam FC.

Reklama

Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy Seongnam FC w 34. minucie spotkania, gdy Kim Min-Hyeok zdobył pierwszą bramkę. Do wypracowania sytuacji bramkowej przyczynił się Kwon Wan-Kyu.

W 45. minucie w zespole Seongnam FC doszło do zmiany. Kang Jae-Woo wszedł za Fejsala Mulica. Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem drużyny Seongnam FC.

Zespół Suwon FC ruszył do ataku, żeby jak najszybciej odrobić stratę. Sytuację wykorzystała drużyna Seongnam FC, strzelając kolejnego gola. W 51. minucie zmusił do kapitulacji bramkarza Goo Bon-Cheul. Asystę przy bramce zanotował Lee Shi-Yeong.

Między 62. a 69. minutą, sędzia starał się uspokoić grę pokazując dwie żółte kartki zawodnikom Seongnam FC i jedną drużynie przeciwnej.

Zawodnicy Suwon FC odpowiedzieli strzeleniem gola. W 72. minucie na listę strzelców wpisał się Jeong Dong-Ho. Bramka padła po podaniu Kim Seung-Joona.

W 75. minucie Kim Sang-Won został zmieniony przez Sin Se-Gye, co miało wzmocnić jedenastkę Suwon FC. Niewiele później trener drużyny przeciwnej także postanowił odświeżyć skład, zmieniając Kwon Wan-Kyu na Ma Sang-Hoona oraz Lee Jong-Sunga na An Jin-Beoma. Na siedem minut przed zakończeniem spotkania arbiter przyznał kartkę Su-Il Parkowi z Seongnam FC.

W 85. minucie do własnej bramki trafił zawodnik Seongnam FC Kim Min-Hyeok. Do końca pojedynku rezultat nie uległ zmianie. Mecz zakończył się wynikiem 2-2.

Sędzia pokazał pięć żółtych kartek piłkarzom Seongnam FC, a zawodnikom Suwon FC przyznał jedną.

Jedni i drudzy wymienili po pięciu zawodników.

Reklama

Reklama

Reklama