Gimcheon Sangmu Football Club - Ulsan Hyundai Football Club 0-2 (0-2). Liga - 14. kolejka

W pojedynku 14. kolejki K League 1, który rozegrany został 21 maja, jedenastka Gimcheonu Sangmu przegrała z Ulsanem Hyundai 0-2 (0-2). Starcie odbyło się na UNKNOWN-2724.

W  pojedynku 14. kolejki  K League 1, który rozegrany został 21 maja, jedenastka Gimcheonu Sangmu przegrała  z Ulsanem Hyundai  0-2 (0-2). Starcie odbyło się na UNKNOWN-2724.

Występujące tu jedenastki w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą 22 razy. Zespół Ulsanu Hyundai wygrał aż 14 razy, zremisował cztery, a przegrał tylko cztery.

Na pierwszą bramkę meczu trzeba było trochę poczekać. Szczęście uśmiechnęło się do zawodników Ulsanu Hyundai w 16. minucie spotkania, gdy Leonardo strzelił pierwszego gola. Asystę zanotował Choi Gi-Yun.

W 29. minucie Choi Gi-Yun został zmieniony przez Um Won-Sanga.

Drużyna Gimcheonu Sangmu ruszyła do ataku, żeby jak najszybciej odrobić stratę. Sytuację wykorzystał zespół Ulsanu Hyundai, zdobywając kolejną bramkę. Na osiem minut przed zakończeniem pierwszej połowy na listę strzelców wpisał się Yun Il-Lok. Przy strzeleniu gola pomagał Valeri Qazaishvili.

W 45. minucie w jedenastce Gimcheonu Sangmu doszło do zmiany. Kim Han-Gil wszedł za Jin-Su Seo. Do końca meczu rezultat nie uległ zmianie. Spotkanie zakończyło się wynikiem 0-2.

Arbiter przyznał żółte kartki zawodnikom Ulsan Hyundai: Lee Gyu-Seongowi w 57. i Lee Myung-Jae w 61. minucie. Między 65. a 84. minutą, boisko opuścili zawodnicy Gimcheonu Sangmu: Kwon Chang-Hoon, Kwon Hyeok-Kyu, Ko Seung-Beom, In-Soo Yu, na ich miejsce weszli: Ha Chang-Rae, Mun Ji-Hwan, Han Chan-Hee, Kim Kyeong-Min. Także w drużynie przeciwnej trener zarządził roszady na boisku, miejsce Yun Il-Loka, Leonarda zajęli: Lee Chung-Yong, Shin Hyung-Min.

Sędzia nie ukarał piłkarzy Gimcheonu Sangmu żadną kartką, natomiast zawodnikom Ulsanu Hyundai pokazał dwie żółte.

Drużyna Gimcheonu Sangmu wymieniła pięciu zawodników. Natomiast zespół Ulsanu Hyundai wykorzystał wszystkie zmiany.