Reklama

Reklama

Wygraj koszulkę Juventusu Turyn z autografami gwiazd włoskiego klubu!

Chciałbyś mieć koszulkę z autografami wicemistrzów Europy? Nic prostszego! Weź udział w naszym konkursie i wygraj trykot Juventusu Turyn z podpisami m.in. Gianluigi Buffona i Andrei Pirlo!

W elitarnej Lidze Mistrzów występuje wielu znakomitych piłkarzy i wytypowanie tego najlepszego jest niezwykle trudne. Na pewno jednak macie swoich ulubionych zawodników i jednym tchem możecie wymienić ich największe zalety. Jeśli tak, to weźcie udział w naszym konkursie.

Na zwycięzcę czeka nie lada gratka - koszulka Juventusu Turyn z autografami największych sław tego klubu. Na charakterystycznym biało-czarnym trykocie są podpisy takich gwiazd jak Gianluigi Buffon, Andrea Pirlo, Giorgio Chiellini, Claudio Marchisio, Emanuele Giaccherini, Andrea Barzagli i Leonardo Bonucci.

Wystarczy odpowiedzieć na pytanie: Kto jest najlepszym piłkarzem Ligi Mistrzów i dlaczego? Na autora najciekawszej opinii czeka koszulka Juventusu Turyn z autografami. Odpowiedzi należy wysyłać na adres sport-konkurs@firma.interia.pl. Konkurs trwa od 5 do 16 grudnia 2012 roku.

Jednak zanim to zrobisz, koniecznie zapoznaj się z regulaminem konkursu.

Dowiedz się więcej na temat: Liga Mistrzów | Juventus Turyn

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje