Reklama

Reklama

Triumfator Vuelta a Espana Aitor Gonzalez aresztowany za włamanie do sklepu

Zwycięzca Vuelta a Espana z 2002 roku Hiszpan Aitor Gonzalez został aresztowany przez policję, w momencie kiedy młotkiem wybił szybę w sklepie z telefonami komórkowymi w centrum Alicante.

O zdarzeniu, które miało miejsce w nocy z poniedziałku na wtorek poinformowały hiszpańskie media, powołując się na źródła policyjne.

Obok triumfu w Vuelcie i w wyścigu Dookoła Szwajcarii (2005), 41-letni zawodowy kolarz wygrał m.in. w 2004 roku etap w Tour de France oraz trzy etapy w Giro d'Italia (2002, 2003).

To kolejny przypadek naruszenia prawa przez Gonzaleza po zakończeniu kariery sportowej. W 2007 roku skazany został za prowadzenie samochodu będąc pod wpływem alkoholu i narkotyków na grzywnę w wysokości 1080 euro. Musiał wtedy pożegnać się z prawem jazdy. 

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama