Reklama

Reklama

Trening kolarski Enrica Masa zakończył się niebezpiecznym poparzeniem

Zawodowi kolarze borykają się z ograniczeniami treningowymi, jakie wywołała epidemia koronawirusa. Większość sportowców radzi sobie wykorzystując trenażery, tak samo jak Enric Mas, którego tęsknota za słońcem zaprowadziła na balkon. Wystarczyła chwila nieuwagi i na jego plecach pojawiły się oparzenia.

Hiszpański kolarz szosowy Enric Mas większość swoich treningów wykonuje obecnie w domowym zaciszu. Wydawać by się mogło, że niewiele można sobie zrobić, pedałując na trenażerze. O tym, że to nieprawda młody Hiszpan dosłownie i w przenośni przekonał się na własnej skórze. Trening na balkonie skończył się bowiem bolesnym poparzeniem słonecznym.

"Słońce nie ma ograniczeń. Pali tak samo na balkonie twojego domu, jak i na drodze!" - napisał na Instagramie zawodnik Teamu Movistar.

Reklama

Pod zdjęciem 25-latka pojawiły się komentarze, że ten mógłby zostać nowym mistrzem Danii. Poparzenie na plecach Masa przypomina bowiem duńską flagę.

Enric Mas jest nadzieją hiszpańskiego peletonu. Kilka razy meldował się w pierwszej dziesiątce w prestiżowych wyścigach etapowych. Wielu ekspertów uważa go za następcę wielkiego Alberto Contadora. 


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje