Reklama

Reklama

Tragiczny wypadek pod Warszawą. Poruszający apel polskiego kolarza

W środę kierowca samochodu osobowego, będąc pod wpływem alkoholu, potrącił 14 rowerzystów i uciekł z miejsca wypadku. Jest jedna ofiara śmiertelna. Kolarz torowy Krzysztof Maksel postanowił wypowiedzieć się na temat tego tragicznego zdarzenia.

Do koszmarnego wypadku doszło w miejscowości Przypki w gminie Tarczyn. 14 kolarzy z grupy SzoSza zostało potrąconych przez kierowcę samochodu osobowego marki honda jazz. Mężczyzna uciekł, pozostawiając rannych rowerzystów. Jedna z osób zmarła na miejscu.

Nowe informacje na temat stanu mistrzyni świata. Wybudziła się ze śpiączki

Przejmujący apel polskiego kolarza

Sprawa została mocno nagłośniona w mediach. Jeden ze znanych kolarzy torowych, Krzysztof Maksel, postanowił skomentować ten tragiczny wypadek w mediach społecznościowych.  

Reklama

Maksel to reprezentant Polski w kolarstwie torowym. 30-latek ma na swoich koncie m.in brąz igrzysk europejskich z 2019 roku. Dwukrotnie wywalczył srebrny medal mistrzostw Europy w sprincie drużynowym. Dwukrotnie startował też podczas igrzysk olimpijskich - w Rio de Janeiro oraz w Tokio.

Transpłciowa kolarka w zawodach kobiet. Przeciwny temu jest Boris Johnson

Sprawca wypadku został zatrzymany

Funkcjonariuszom policji udało się zatrzymać mężczyznę odpowiedzialnego za potrącenie rowerzystów. Jak się okazało, był to 45-letni mieszkaniec gminy Tarczyn. W momencie zatrzymania mężczyzna miał w organizmie promil alkoholu. W wypadku rannych zostało aż 10 osób, jednej z nich nie udało się uratować. Zmarły osierocił dwoje dzieci. 

Tragiczny wypadek podczas wyścigu. Nie żyje 18-letni kolarz

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL