Reklama

Reklama

Tour de France: Cavendish może wycofać się z wyścigu

Mark Cavendish może wycofać się z kolarskiego wyścigu Tour de France. W kraksie ok. kilometr przed metą pierwszego etapu upadł tak niefortunnie, że zwichnął bark. Wprawdzie do złamania nie doszło, ale nie wiadomo, czy będzie w stanie kontynuować rywalizację.

Kolarz Omega Pharma-QuickStep zostanie poddany kolejnym badaniom, dzięki którym zostanie ustalone, czy zawodnik będzie mógł przystąpić w niedzielę do drugiego etapu.

Cavendish, który startuje w tej samej grupie kolarskiej co Michał Kwiatkowski i Michał Gołaś, jest faworytem etapów kończących się sprinterskimi finiszami.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy