Reklama

Reklama

Srebrny medal Kaczkowskiej w ​ME w kolarstwie torowym

Justyna Kaczkowska zdobyła na torze kolarskim w podparyskim Saint-Quentin-en-Yvelines srebrny medal mistrzostw Europy w wyścigu na 3 km na dochodzenie. W finale 19-letnia Polka przegrała o ponad trzy sekundy z Brytyjką Katie Archibald.

Kaczkowskiej nie udało się poprawić wyniku z eliminacji (3.31,736). W finale uzyskała czas 3.33,188, a jej rywalka, złota medalistka olimpijska z Rio de Janeiro w wyścigu drużynowym na 4 km na dochodzenie, osiągnęła rezultat 3.29,878.

To czwarty medal dla ekipy biało-czerwonych w tej imprezie. W poprzednich dniach złoty wywalczyła drużyna sprinterów, a srebrne - drużyna kobiet na 4 km na dochodzenie oraz Adrian Tekliński w wyścigu scratch.

W piątek wystartuje jeszcze Katarzyna Pawłowska, która będzie bronić tytułu w wyścigu punktowym, oraz rywalizujący w omnium Tekliński.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy