Reklama

Reklama

Przemysław Niemiec drugi w Tour of Hainan

Przemysław Niemiec (Lampre-Merida) ukończył na drugim miejscu dziewięcioetapowy wyścig kolarski na chińskiej wyspie Hajnan. Był to jego ostatni start w sezonie 2016. Zwyciężył Aleksiej Łucenko z Kazachstanu (Astana).

Ostatni odcinek z metą w Xinglong wygrał po finiszu z peletonu Niemiec Max Walscheid (Giant), odnosząc piąte zwycięstwo etapowe.

W klasyfikacji generalnej Łucenko wyprzedził o 17 sekund Niemca oraz o 44 sekundy drugiego kolarza ekipy Lampre-Merida Słoweńca Mateja Mohorica. Najlepszy z zawodników grupy CCC Sprandi Polkowice Białorusin Branislau Samoilau zajął 15. miejsce, tracąc do Łucenki 1.13.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama