Reklama

Reklama

MŚ w parakolarstwie torowym. Trzy medale Polaków

​Trzy medale - po jednym każdego koloru - zdobyli reprezentanci Polski w zakończonych w niedzielę w kanadyjskim Milton mistrzostwach świata w parakolarstwie torowym. Na najwyższym stopniu podium stanęli Marcin Polak z pilotem Michałem Ładoszem w tandemie na 4 km.

W eliminacjach Polacy pobili rekord świata wynikiem 4.03,528, poprawiając o ponad 4,5 s poprzedni najlepszy wynik brytyjskiej pary Stephen Bate i Adam Duggleby z igrzysk paraolimpijskich w Rio de Janeiro. W wyścigu finałowym zdublowali tych zawodników.

Srebrny medal wywalczyła sprinterska drużyna mieszana w składzie: Angelika Biedrzycka z pilotem Edytą Jasińską i Adam Brzozowski z pilotem Kamilem Kuczyńskim.

Po brąz sięgnęli w sprincie drużynowym mężczyzn Brzozowski z Kuczyńskim.

af/ krys/

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy