Reklama

Reklama

MŚ w kolarstwie - złoto w drużynie dla Etixx-Quick-Step

Belgijska ekipa Etixx-Quick-Step zdobyła w niedzielę w Dausze (Katar) złoty medal kolarskich mistrzostw świata w wyścigu drużynowym. Drugie miejsce, ze stratą 11 sekund, zajęła BMC Racing (USA). Na czwartej pozycji uplasowała się grupa Sky Michała Kwiatkowskiego.

Brązowy medal wywalczyli kolarze australijskiego teamu Orica, wyprzedzają Sky o 17 sekund.

Na 13. pozycji wśród 17 sklasyfikowanych zespołów ukończyła wyścig polska ekipa CCC Sprandi Polkowice jadąca w składzie:  Victor de la Parte (Hiszpania), Felix Grosschartner (Austria), Nikołaj Michajłow (Bułgaria), Łukasz Owsian, Maciej Paterski (obaj Polska), Branislau Samoilau (Białoruś). "Pomarańczowi" stracili do triumafatorów 4.26.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy