Reklama

Reklama

MŚ w kolarstwie torowym: Pawłowska zmniejsza straty

Katarzyna Pawłowska wciąż zajmuje piąte miejsce w wieloboju (omnium) w mistrzostwach świata w kolarstwie torowym w kolumbijskim Cali. Po czwartej konkurencji zmniejszyła jednak straty do dwóch bezpośrednio wyprzedzających ją zawodniczek.

W wyścigu indywidualnym na 3 km Polka uzyskała trzeci czas, przegrywając tylko z Amerykanką Sarah Hammer i Brytyjką Laurą Trott, które w takiej kolejności pewnie zmierzają po złoty i srebrny medal.

Pawłowskiej udało się natomiast skrócić dystans do Australijki Annette Edmondson i Belgijki Julien d'Hoore. Do zakończenia rywalizacji pozostały dwie konkurencje: scratch i 500 metrów ze startu zatrzymanego.

Niedzielne finały rozpoczną się wcześniej niż w poprzednich dniach - o godz. 21.30 czasu polskiego i mają potrwać do godz. 0.45. Rozdane zostaną cztery ostatnie komplety medali: w omnium i keirinie kobiet oraz w sprincie i wyścigu amerykańskim mężczyzn.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy