Reklama

Reklama

MŚ w kolarstwie górskim. Nie odbędą się zawody w Niemczech

Niemieckie miasto Albstadt nie będzie gospodarzem mistrzostw świata w kolarstwie górskim, zaplanowanych pierwotnie od 25 do 28 czerwca - poinformowała w czwartek międzynarodowa federacja (UCI). Być może zawody uda się przeprowadzić w tym roku, ale w innym kraju.

W dniu 27 marca UCI ogłosiła, że zawody pod koniec czerwca w Albstadt nie dojdą do skutku. Wówczas je przełożono, lecz bez sprecyzowania nowej daty.

Teraz rywalizacja w Niemczech została oficjalnie odwołana z powodu pandemii koronawirusa. UCI zastrzegła jednak, że jest możliwe zorganizowanie MŚ w 2020 roku, ale w innym kraju.

Co roku w Albstadt rozgrywany jest Puchar Świata w kolarstwie górskim. W 2017 roku Maja Włoszczowska zajęła tam drugie miejsce.

Reklama

giel/ pp/

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy