Reklama

Reklama

ME w kolarstwie torowym. Kuczyński i Rudyk odpadli w sprincie

Kamil Kuczyński i Mateusz Rudyk odpadli w 1/8 finału sprintu mistrzostw Europy w kolarstwie torowym, które odbywają się w podparyskim Saint-Quentin-en-Yvelines.

W eliminacjach - 200 metrów ze startu lotnego - Kuczyński uzyskał ósmy czas (9,892), a Rudyk - dziewiąty (9,918). W 1/16 finału pierwszy z nich wygrał z Rosjaninem Kiryłem Samusienko, a drugi - z Francuzem Quentinem Lafargue. W kolejnej fazie Kuczyński przegrał jednak z Brytyjczykiem Josephem Trumanem, natomiast Rudyk - z Ukraińcem Andrijem Wynokurowem. Polakom nie powiodło się także w repesażach.

Około godz. 19.40 Justyna Kaczkowska będzie się ścigać z Brytyjką Katie Archibald w wyścigu o złoty medal na 3 km na dochodzenie. W piątkowym programie są także finały keirinu kobiet, wyścigu punktowego kobiet (tytułu broni Katarzyna Pawłowska) oraz omnium mężczyzn (startuje Adrian Tekliński).

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama