Reklama

Reklama

Kolarz Diego Moreno zaliczył bolesny upadek. Setki igieł kaktusa w ciele

Diego Moreno wybrał się na kolarską przejażdżkę ze znajomymi, gdy nagle stracił równowagę i wpadł na pobocze prosto w kaktusy. Nagranie z tego przerażającego wypadku sprawia, że ciarki przechodzą po całym ciele.

"Nie widziałem dziury w asfalcie i wpadłem na wybój" - powiedział miłośnik kolarstwa, który doznał bolesnych obrażeń w wyniku nietypowego wypadku.

Reklama

Diego Moreno wybrał się na rowerową przejażdżkę w okolicach Buenos Aires. Jechał jako ostatni w trzyosobowej grupie. Nagle w wyniku nierówności na asfalcie stracił równowagę i zjechał na pobocze. Te porośnięte było kaktusami, których igły wbiły się w ciało mężczyzny.

"Dzięki Bogu miałem na sobie okulary i kask i nie zraniłem twarzy ani głowy. Sposób, w jaki wbiły się we mnie kolce, mógł mnie nawet oślepić" - dodał Moreno.

Nagranie z wypadku trafiło do sieci. Widać na nim, że igły kaktusa wbiły się dosłownie wszędzie, zaczepiając się o strój kolarski, skarpetki, a nawet o gołą skórę. Wideo naprawdę może wywołać dreszcze.

Znajomi oraz przypadkowi przechodnie pomogli kolarzowi uporać się z kolcami, a następnie Moreno został przetransportowany do szpitala.

AB

Dowiedz się więcej na temat: kolarstwo

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama