Reklama

Reklama

Kolarska reprezentacja Włoch okradziona. Zniknął sprzęt wart setki tysięcy euro

Rywalizująca w mistrzostwach świata w kolarstwie torowym reprezentacja Włoch padła ofiarą zuchwałej kradzieży. Z busa zaparkowanego przed hotelem, w którym stacjonowała skradziono 20 rowerów. Łącznie sprzęt wart był kilkaset tysięcy euro.

Italia notuje bardzo udany występ w czempionacie. Po złote medale sięgnęli już między innymi Letizia Paternoster (w wyścigu eliminacyjnym) i czwórka: Filippo Ganna, Simone Consonni, Jonathan Milan, Francesco Lamon (wyścig drużynowy na dochodzenie). Cieniem na tych sukcesach kładzie się jednak incydent, do którego doszło w przed hotelem w Lille, gdzie stacjonowała rywalizująca w Roubaix kadra.

Zuchwała kradzież

Jak donosi "La Gazzetta dello Sport", skradziony został z reprezentacyjnego busa sprzęt, między innymi dwadzieścia rowerów. Według wyliczeń, same maszyny rywalizującej na dochodzenie czwórki warte były po 30 tysięcy euro (138 tysięcy złotych) każdy. Sprzęt był wykonywany na indywidualne zamówienie, toteż złodzieje znajdą się wkrótce w kropce - nie będą w stanie sprzedać rowerów, gdyż specjaliści z łatwością rozpoznają, że pochodzą one od kadry.

TC

ReklamaReklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje