Reklama

Reklama

Dwa polskie zespoły na starcie wyścigu Dookoła Katalonii

Ekipy CCC Sprandi Polkowice oraz Verva ActiveJet otrzymały zaproszenie na wyścig kolarski Dookoła Katalonii (21-27 marca). Będzie to pierwsza impreza najwyższej rangi (World Tour) z udziałem dwóch polskich zespołów zawodowych.

"Start w tak prestiżowym wyścigu, i to w pierwszym roku funkcjonowania zespołu na poziomie pro-kontynentalnym, to powód do dumy. Liczymy przede wszystkim na Jordiego Simona, który jest Katalończykiem i dla niego to cel numer 1 na pierwszą część sezonu" - powiedział dyrektor sportowy ekipy Verva ActiveJet Piotr Kosmala.

Przed rokiem jeden z etapów wyścigu wygrał Maciej Paterski z grupy CCC Sprandi Polkowice.

Obie polskie drużyny z zaplecza elity mają też zapewniony start w Tour de Pologne (12-18 lipca). 

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama