Reklama

Reklama

Dookoła Walencji - drugi etap dla Daniela Martina

Irlandczyk Daniel Martin (Etixx-Quick Step) wygrał drugi etap wyścigu kolarskiego Dookoła Walencji, z Castellon do Fredes (163 km). Koszulkę lidera zachował Holender Wout Poels (Sky), który finiszował na trzeciej pozycji.

Martin wyprzedził o dwie sekundy grupę pościgową składającą się z 14 zawodników. Najlepszy z Polaków, Łukasz Owsian (CCC Sprandi Polkowice) zajął 42. miejsce ze stratą 27 sekund. Wyżej - na 22. pozycji - był jego kolega z drużyny Hiszpan Victor de la Parte, tracąc 23 sekundy.

W klasyfikacji generalnej Poels wyprzeda o 15 sekund Hiszpana Luisa Leona Sancheza oraz o 22 sekundy Włocha Diego Rosę (obaj Astana). De la Parte jest 18. (strata 1.04), a Owsian - 56. (2.48).

Zakończenie wyścigu w niedzielę.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama