Reklama

Reklama

Caroline Buchanan uległa poważnemu wypadkowi samochodowemu

Mistrzyni świata w kolarstwie górskim i BMX oraz dwukrotna uczestniczka igrzysk olimpijskich Caroline Buchanan wylądowała w szpitalu w następstwie poważnego wypadku samochodowego. 27-latka początkowo przebywała na oddziale intensywnej terapii z urazami mostka, płuc i nosa.

"Nie powiedziałabym, że rok 2017 zakończył się zgodnie z planem" - napisała na Instagramie sportsmenka i trudno nie przyznać jej racji. Utytułowana Buchanan uczestniczyła w wypadku samochodowym w ojczystej Australii, a dokładnie na terytorium stanu Nowa Południowa Walia.

Reklama

Zawodniczka ocaliła życie, ale ze zdarzenia drogowego wyszła z poważnymi obrażeniami. "Urazy są... Złamany mostek, złamany nos i zapadnięte płuca. Przez kilka dni, zaraz po wypadku, przebywałem na oddziale intensywnej terapii" - dodała Australijka.

Gdy funkcje życiowe przestały być zagrożone, sportsmenka została przeniesiona na jednoosobową salę. Teraz, jak zapewnia, wszystko zmierza w dobrym kierunku.

"Będę was informować na bieżąco. Szczęśliwego Nowego Roku! Poza sezonem zrobiło się trochę trudniej!" - zakończyła z przekąsem ośmiokrotna medalistka MŚ w klasie BMX.

Art

Dowiedz się więcej na temat: Caroline Buchanan

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje