Reklama

Reklama

Brabancka Strzała. Tim Wellens najlepszy

Belg Tim Wellens (Lotto Soudal) wygrał w środę kolarski wyścig Brabancka Strzała na trasie z Leuven do Overijse (202 km). Najlepszy z Polaków Łukasz Owsian (CCC Sprandi Polkowice) zajął 33. miejsce, tracąc do zwycięzcy 47 sekund.

Belg Tim Wellens (Lotto Soudal) wygrał w środę kolarski wyścig Brabancka Strzała na trasie z Leuven do Overijse  (202 km). Najlepszy z Polaków Łukasz Owsian (CCC Sprandi Polkowice) zajął 33. miejsce, tracąc do zwycięzcy 47 sekund.

26-letni Wellens, triumfator m.in. Tour de Pologne 2016, samotnie minął linię mety uzyskując czas 4:42.48.

Wyprzedził o dziewięć sekund Włocha Sonny'ego Colbrellego (Bahrain-Merida) oraz swojego rodaka i kolegę z ekipy Tiesja Benoota.

Tyle samo stracił sklasyfikowany na piątej pozycji najlepszy z kolarzy CCC, Czech Jan Tratnik.

Tomasz Marczyński (Lotto Soudal) zajął 52. miejsce - 1.18, a Paweł Bernas (CCC Sprandi) 79. - 4.35.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama