Reklama

Reklama

Arctic Race. Tegoroczna edycja wyścigu odwołana

Wyścig kolarski Arctic Race, który miał się odbyć w dniach 6-9 sierpnia w północnej Norwegii, został odwołany wskutek rządowych obostrzeń w związku z pandemią koronawirusa.

"W przyszłym roku wyścig odbędzie się na niezmienionej trasie" - poinformowali organizatorzy, dodając, że nie są zadowoleni z decyzji rządu. W Norwegii obowiązuje do 1 września zakaz zgromadzeń powyżej 500 osób.

Wyścig jest organizowany od 2013 r. W tym roku kolarze mieli wystartować z Tromsoe i po czterech etapach zakończyć rywalizację w Harstad. 

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL