Reklama

Reklama

Wisła Płock - Zagłębie Lubin 2-1. Kaczmarek i Stokowiec po meczu

- Nie zasłużyliśmy na porażkę, sami jesteśmy sobie winni - powiedział po porażce w Płocku z Wisłą trener Zagłębia Lubin Piotr Stokowiec.

- Nie zasłużyliśmy na porażkę, sami jesteśmy sobie winni - powiedział po porażce w Płocku z Wisłą trener Zagłębia Lubin Piotr Stokowiec.

Piotr Stokowiec (trener KGHM Zagłębia Lubin):

- Uważam, że nie zasłużyliśmy na porażkę, ale pretensje możemy mieć tylko do siebie. Myślę, że niezła gra przez większość spotkania trochę nas uśpiła i straciliśmy czujność. Wisła była sprytniejsza i bardziej konkretna, no i zdobyła dwie bramki.

- Nam tych konkretów w postaci decyzji o strzale na bramkę, o przyspieszeniu gry zabrakło i zostaliśmy za to ukarani. Gratuluję Wiśle trzech punktów, a my szykujemy się do kolejnego spotkania pełni takiej sportowej złości, bo trudno się nie oprzeć wrażeniu, że dzisiaj można było ugrać dużo więcej.

Reklama

Marcin Kaczmarek (trener Wisły Płock): 

- Po bezbarwnym meczu w Kielcach trafiliśmy dzisiaj na bardzo mocnego przeciwnika. Natomiast zespół stanął na wysokości zadania. Co mnie bardzo cieszy, to taka duża determinacja, poza małym fragmentem, gdzie dostaliśmy bramkę i rzeczywiście te 10 minut były przeciętne w naszym wykonaniu.

- Zespół dążył w każdym momencie w miarę swoich możliwości do tego, żeby stworzyć sytuacje. Mnóstwo stałych fragmentów gry, kilka sytuacji bramkowych, w pierwszej połowie Arka Recy, w drugiej poprzeczka Merebaszwiliego. Nie jest łatwo podnieść się przegrywając z klasowym zespołem. A Wisła dzisiaj potrafiła to zrobić.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy