Reklama

Reklama

Wisła Płock. Mikołaj Lebedyński może odejść

Mikołaj Lebedyński, któremu po utrzymaniu się Wisły Płock w Lotto Ekstraklasie, kontrakt automatycznie przedłużył się do 30 czerwca 2018 roku, decyzją sztabu szkoleniowego dostał wolną rękę w poszukiwaniu nowego klubu, poinformowano na internetowej stronie "Nafciarzy". 26-letni napastnik ostatnio przebywał na wypożyczeniu w GKS-ie Katowice.

Lebedyński do Płocka trafił pod koniec października 2014 roku. Ważnym ogniwem drużyny stał się jednak dopiero w sezonie 2015/2016. Wówczas pochodzący ze Szczecina atakujący zdobył 13 bramek w 31 meczach i został najlepszym strzelcem drużyny, czym wydatnie przyczynił się do powrotu Wisły do Ekstraklasy po dziewięciu latach przerwy

Pomimo tego udał się na wypożyczenie do pierwszoligowego GKS-u Katowice, w którym spędził większą część sezonu 2016/2017. W zespole z Górnego Śląska w 27 meczach zdobył trzy bramki i zanotował pięć asyst.

Reklama

Podczas pobytu w Wiśle Płock Lebedyński wystąpił w 52 spotkaniach we wszystkich rozgrywkach i strzelił w nich 17 goli.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy