Reklama

Reklama

Wisła Płock. Jarosław Fojut podpisał roczny kontrakt

Jarosław Fojut przeszedł z Pogoni Szczecin do Wisły Płock. Środkowy obrońca podpisał roczny kontrakt.

Pogoń w poniedziałkowe popołudnie podała informację, że Fojut rozwiązał kontrakt ze szczecińskim klubem za porozumieniem stron. Tego samego dnia pojawiła się informacja, że defensor związał się rocznym kontraktem z Wisłą Płock.

31-letni obrońca był zawodnikiem Pogoni przez cztery ostatnie sezony, ale w ostatnim czasie zmagał się z problemami zdrowotnymi. W tym czasie wystąpił w 88 spotkaniach ligowych oraz czterech grach Pucharu Polski. Strzelił cztery gole.

Piłkarz w przeszłości był zawodnikiem takich klubów jak szkockie Dundee United, norweskie Tomsoe IL, Śląsk Wrocław, angielskie Bolton Wanderers, Stockport County oraz Luton Town.

Reklama

Ekstraklasa: wyniki, tabela, terminarz, strzelcy

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL