Reklama

Reklama

​Semir Stilić został piłkarzem Wisły Płock

Semir Stilić związał się roczną umową, z możliwością przedłużenia o kolejny rok, z Wisłą Płock - poinformował klub z Mazowsza.

Doświadczony 29-letni pomocnik jest doskonale znany w Polsce z występów w Lechu Poznań i Wiśle Kraków.

Do Ekstraklasy trafił w 2009 roku i przez cztery sezony reprezentował "Kolejorza", z którym sięgnął po mistrzostwo Polski, Puchar Polski i Superpuchar. W sumie strzelił dla Lecha 28 goli i zaliczył 46 asyst.

Dwa sezony spędził w krakowskiej Wiśle (17 goli i 19 asyst).

Rozegrał osiem meczów w reprezentacji Bośni i Hercegowiny.

W lipcu rozwiązał umowę z Wisłą Kraków za porozumieniem stron.

Reklama

W Płocku liczą, że transfer Stilicia będzie dużym wzmocnieniem zespołu. Wielkim jego atutem są stałe fragmenty gry i nieszablonowe podania otwierające kolegom drogę do bramki. Bośniak potwierdził w Polsce klasę, ale po powrocie z APOEL-u Nikozja jego forma pozostawiała sporo do życzenia i nie mieścił się w składzie krakowskiej Wisły.

Wcześniej w poniedziałek Wisła Płock poinformowała, że pozyskała innego byłego piłkarza krakowskiej Wisły - Alana Urygę.

MZ

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy