Reklama

Reklama

Przemysław Szymiński na testach w Palermo

Przemysław Szymiński z Wisły Płock znalazł się na celowniku włoskiego US Palermo. Jak poinformował klub piłkarza, obrońca w poniedziałek uda się na testy medyczne.

Ekstraklasa: wyniki, terminarz, strzelcy, gole

Palermo to spadkowicz Serie A. W jego szeregach gra m.in. reprezentant Polski - Thiago Cionek.

Przemysław Szymiński do Wisły trafił z Rozwoju Katowice w styczniu 2015 roku. W tym sezonie wystąpił we wszystkich rozegranych do tej pory przez Wisłę meczach Ekstraklasy. W ubiegłym rozegrał natomiast 34 spotkania w lidze i strzelił trzy gole. Zaliczył także jedną asystę.

W swoim debiucie w Ekstraklasie Szymiński od razu popisał się golem. W Rozwoju Katowice trenował m.in. z Arkadiuszem Milikiem.

Reklama

Wisła Płock poinformowała, że jeśli zawodnik pomyślnie przejdzie testy medyczne, rozpoczną się rozmowy nad finalizacją transferu.

AK

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy