Reklama

Reklama

Gorąco po meczu Ekstraklasy! "Pan się śmieje? Nie zgodzę się, że odpuściliśmy"

Wisła Płock po fatalnym meczu przegrała z Cracovią 0-3, ale po meczu Pavol Stano bronił swoich piłkarzy. - W żadnym wypadku nie zgodzę się, że ostatnie mecze zostały przez nas odpuszczone - podkreśla szkoleniowiec.

Płocczanie w Krakowie spisali się bardzo słabo. Nie oddali ani jednego celnego strzału, a momentami mieli wielkie problemy z opuszczeniem swojej połowy. W tej sytuacji jeden z dziennikarzy po meczu zapytał trenera Stano: "Czy nie martwi Pana, że drużyna odpuściła końcówkę sezonu?". 

Szkoleniowiec absolutnie nie zgodził się z takim postawieniem sprawy. 

- Myślę, że źle pan na to patrzy. To ja jestem w szatni i ja wiem, jak się zachowują zawodnicy i w żadnym wypadku ten mecz nie był odpuszczony. Dziś rywale byli po prostu lepiej dysponowani. W poprzednim meczu w Niecieczy też mieliśmy sytuacje do wykorzystania i nie uważam, że rywale byli lepsi - podkreślał Stano, a widząc uśmiech na twarzy dziennikarza zagadnął: 

Reklama

- Pan się śmieje, ale ... - rozpoczął Stano. 

- Bo w Niecieczy nie widziałem żadnej waszej okazji - odpowiedział dziennikarz. 

- Pan patrzy swoimi oczami, ja swoimi. Ja robiłem analizę, a pan nie... To trener zna drużynę i w żadnym wypadku nie zgodzę się, że te mecze były odpuszczone - uciął Stano. 

Cracovia wyprzedziła Wisłę Płock

Po porażce w Krakowie Wisła Płock została wyprzedzona przez Cracovię i to właśnie "Pasy" zajmują obecnie szóste miejsce w tabeli. W ostatnim meczu sezonu Cracovia zamierzy się na wyjeździe z Legią, a Wisła Płock podejmuje Stal Mielec. 

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama